Web Site Tasarımı

Dikkat çekici ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı
// WEB TASARIM

Web Sitesi Tasarım Hizmetleri

Günümüzde güçlü bir kurumsal kimlik, doğru bir izlenim ve geniş kitlelere hızlı bir şekilde kolaylıkla ulaşabilmek için web sitesi bir firma için olmazsa olmazlardan biridir. Bu da profesyonel çalışılmış bir web sitesi tasarımı ile mümkün olabilmektedir.

Web sitesi; firmanızın kurumsal kimliğini yansıtan, ürün pazarlama, markanızı tanıtmanızı, çok geniş bir alanda potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayan online sistemlerdir. Özellikle basılı reklam ve tanıtım yöntemlerinin yerini alan dijital pazarlama ve tanıtımda web sitesi en temel ögelerden biridir. Web siteniz sizin bir nevi kimliğiniz olup web sitenizdeki  her bir detay ise müşteriniz ile iletişim kurma yönteminizdir.

Web sitesi tasarımı sitenizi ziyaret edenlerin memnun kalması ve kalıcı müşterilerinize dönüşmesinde çok önemli bir rol oynar. İyi tasarlanmış bir web sitesi kullanıcının markanıza karşı olumlu algı geliştirmesine büyük katkı sağlamaktadır.

İyi bir web tasarım için olması gereken başlıca kriterler şunlardır:

 Faaliyet Alanı  

Firmanıza uygun bir tasarım markanızı doğru ifade etmenize yardımcı olacaktır. Faaliyet gösterdiğiniz alana uygun bir web tasarım yapılması ziyaretçiler üzerinde de olumlu izlenim bırakacaktır. Bir emlak sitesi ile hastane sitesi aynı tasarıma sahip olamayacağı gibi çocuklara hitap eden bir site ile hukuk alanında hizmet veren firmanın da tasarımları farklı olmalıdır. Özel web tasarım kendi alanınız ve zevkinize göre web sitesine sahip olmanız için uygun seçenekler sunmaktadır.

 Doğru Tasarım

Web sitenizdeki her bir parça bütünü oluşturacaktır. İstediğiniz sonuçta bir bütün oluşturmak için her bir detay ve ayrıntının doğru seçilmiş olması gerekir. Kullanılan sekmeler, renkler, objeler, site üzerinde yerleştirilme şekillerinin hepsi profesyonel olarak yapılmalıdır. Sonuç olarak ortaya ziyaretçileri estetik açıdan hoş karşılayacak bir sayfa oluşturmanız kaçınılmaz olacaktır.

 Kaliteli İçerik

Web sitenizde kullandığınız resim, video gibi görsellerin çözünürlüklerinin yüksek olması ve kaliteli olması gerekir. Ayrıca kullanılan görsellerin markanızı en iyi şekilde temsil etmesine dikkat etmelisiniz. Yine SEO uyumlu içerik yazımları da arama motorlarında web sitenizi üst sıralara taşıyacaktır. Ayrıca yine SEO uyumlu kaliteli ve özgün içerikler sitenize nitelikli ziyaretçi çekerken, ziyaretçilerin sitenizde vakit geçirmesini ve memnun kalmasını sağlayacaktır.

 

Sorunsuz ve Etkili Çalışması

İnternet kullanıcıları bir site için uzun süre beklemezler. Hatta birkaç saniye içerisinde açılmayan siteye giriş yapmak istemezler. Aynı şekilde ziyaret ettikleri sitenin yavaş olması da hızlı bir şekilde orayı terk etmelerine neden olabilmektedir. Bu nedenle web sitenizin hızlı olması kullanıcı memnuniyetini de en üst düzeye çıkaracak ve iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayacaktır. Ayrıca web sitesi üzerinden satış işlemlerinin de sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için iyi bir tasarım ve yazılım kullanılmalıdır.

 Yenilikçi Bakış Açısı

Teknoloji çok hızlı gelişmekte bu da değişimi kaçınılmaz yapmaktadır. Bu nedenle web sitenizin bu değişime ayak uydurabilmesi için yenilikçi bir bakış açısıyla sürekli iyileştirme ve güncelleme yapılması sizi rakiplerinizin önüne geçirirken müşterilerinizin beklentilerini karşılamanızı sağlayacaktır. Ayrıca birbirine benzer yüzlerce site içerisinden özel tasarım bir web sitesi sizi ön plana çıkaracaktır. 

Kaliteli ve iyi bir web sitesi;

  • Markanızı en iyi şekilde tanıtmanızı,
  • Kurumsal bir kimliğe sahip olmanızı ve bunu doğru yansıtmanızı,
  • Yurt içi ve yurt dışı çok geniş alanda potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı,
  • Ürün ve hizmet tanıtımını yaparak site üzerinden 7/24 satış yapmanızı,
  • Kar oranınızın yükselmesini,
  • Tanıtım ve pazarlamada geleneksel yöntemlere göre daha az maliyetle daha etkili çalışmalar yapabilmenizi,
  • Markanızın değerini arıtmayı, sürdürülebilir olmayı,
  • Mobil uyumlu bir web sitesi ile kullanıcıların her an sitenize ulaşmasını,
  • Müşterilerinizde güven duygusu oluşturmanızı,
  • Rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Web tasarım birçok kişi ya da kurum tarafından yapılabilmektedir. Ancak markanız için yaptıracağınız profesyonel bir web tasarım sonuçları tabi ki çok da başarılı olacaktır. Çünkü yanlış ve amatör şekilde yapılan bir tasarım sadece mali kayıplara yol açmaz aynı zamanda markanız için kötü bir imaj da oluşturabilmektedir. Bu nedenle web sitesi tasarımı için profesyonel destek almak doğru bir tercih olacaktır.

CEON Metrics web tasarımı ile firmanızı müşterilerinize kendini etkili ve doğru bir şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyoruz. Profesyonel bakış açısı ile tasarlanan sitenizin kurumsal kimliğinizi kusursuz bir şekilde yansıtırken teknik olarak da hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına destek oluyoruz.  Yenilikçi bakış açımızla özel web tasarım çalışmalarımız sitenize özgünlük farklılık katarken yine bu bakış açısı ile web sitenizi zamanın ve sizin ihtiyaçlarınıza göre geliştirip güncelliyoruz. 

image

Tasarım

Doğru tasarım tercihi, firmanızı ve hizmetlerinizi hedeflediğiniz kitlenin anlamasına yardımcı olur.

image

Kullanıcı Deneyimi

Yüksek kullanıcı deneyimi sunan bir web sitesi, ziyaretçilerin güvenini kazanmanıza olanak sağlar.

image

Destek

Web sitenizin güncel kalmasında, kurulum öncesi ve sonrası verilen destek büyük rol oynar.

// CEON MetrIcs Web Tasarım

Ziyaretçilerinizin seveceği bir web sitesi deneyimi yaşatın

Tüketicilerin% 94’ü web sitesi tasarımını bir web sitesine güvenmesinin veya reddetmesinin nedeni olarak görüyor. Ziyaretçileriniz size güvenmiyorsa, sizinle iş yapmazlar. Güvenilirlik kazandıran ve en son tasarım teknolojisini kullanarak işinizin öne çıkmasına yardımcı olan bir web sitesi geliştireceğiz.

Web Sitenizi Duyarlı Hale Getirin:

Tüm İnternet etkinliğinin yarısından fazlası mobil cihazlarda. Web siteniz, boyutuna bakılmaksızın herhangi bir cihaza uygun ve uyumlu olmalıdır. Web sitenizi cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlara duyarlı hale getireceğiz.

Harika Bir Kullanıcı Deneyimi Sunun:

Web sitesi kullanıcılarının web sitenizde gezinmesini kolaylaştırın. Kullanıcılarınızın istediklerini elde etmeleri çok zorsa, hemen çıkma oranları ve dönüşümleri düşük olacaktır. Sitenizin bağlantı yapılarını düzenleyerek ve web sitenizdeki sayfalara CTA ekleyerek web sitenizi kullanıcı dostu yapacağız. Bu, ziyaretçilerinizin aradıklarını bulmalarını kolaylaştıracaktır.

 
// CEON MetrIcs Web Tasarım

Web Sitesi Tasarım Hizmeti Süreçleri

# 1: İşletmenizi ve Tasarım Tercihlerinizi Öğreniriz

Web sitenizi oluşturmak için Ceon Metrics web tasarım ekibimizde bir web sitesi tasarımcısıyla çalışacaksınız. Web sitenizin gereksinimlerini ve tercihlerini anlamak için, sizinle ön görüşme gerçekleştireceğiz. Bu görüşmede, web sitenize hangi özellikleri dahil etmek istediğinizi netleştirebiliriz.

# 2: Web Sitesi Barındırma Kurulum ve Web Sitesi Platformunu Seçimi

Web sitenizi tasarlamak için barındırma hesabınıza erişmemiz gerekir. Eğer sahip değilseniz, Size bu hizmeti de sunabiliriz. Bize erişim sağladığınızda, web sitenizi WordPress’te geliştirmeye başlayacağız.

# 3: Web Sitenizin Kaba Bir Taslağını Geliştirin

Yaklaşık 20-25 gün içinde web sitenizin kaba bir taslağını tamamlamalıyız. Tamamlandığında, gözden geçirme için demo yayınına alacağız. Taslağı gözden geçirme ve bir düzenleme listesi geliştirme fırsatı sunacağız. Demo yayın kontrolü yapıldıktan sonra varsa değişiklik talebi, değişiklikleri yapıp web sitenizin tasarımını tamamlayacağız.

# 4: Web Sitenizin Canlı Sürümünü Başlatacağız 

Web sitesi tasarımını onayladığınızda, canlı versiyonunu başlatacağız. Bunu geçici konumdan taşıyacağız ve web sitesini birincil alanınıza yerleştireceğiz. Artık yeni bir web sitesinin avantajlarından faydalanabilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz!

# 5: Web Sitenizi Koruyun

Müşterilerimizden bazıları web sitelerini korumak için zamana ve genel bilgilere sahiptir. Eğer bu konuda desteğe ihtiyacınız olursa rutin güncellemeler ve web sitenizin güvenliği konusunda size yardımcı olmak için web sitesi bakım planları sunuyoruz. Bize anlık veya aylık olarak ihtiyaç duyduğunuzda, sizi desteklemek için burada olacağız.